PROIECTANT MOBILIER, Bucuresti

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs asista firma producatoare de mobilier din PAL melaminat si MDF in angajarea unui PROIECTANT MOBILIER , cunoscator de AutoCad si Sketchup .

Responsabilitati:
- identifica nevoile si consilieaza clientii, propune solutii de amenajare, creeaza conceptul mobilierului dupa standardele firmei
- proiecteaza si personalizeaza in Autocad si Skechup proiectele de mobilier pe baza discutiilor cu clientii
- efectueaza masuratori ale spatiului ce urmeaza a fi mobilat
- intocmeste randari cu produsele, materialele si finisajele alese
- prezinta cele mai eficiente solutii atat din punct de vedere tehnic cat si estetic
- colaboreaza cu departamentul tehnic privind stadiul proiectului, executia si finalizarea lui
- mentine permanent relatia cu clientii
- prezinta ofertele de pret, negociaza si incheie contractele

CERINTE

Cerinte
- Experienta in domeniu proiectarii si executiei mobilei min. 2-3 ani;
- Cunostinte de proiectare si randare;
- Generare proiecte 3D, Autocad si Skechup
- Consiliere de design si concepere proiect de design;
- Disponibilitate de a merge la masuratori inclusiv in functie de programul clientilor;
- Abilitati de planificare si organizare a activitatii si timpului;
- Orientare spre atingerea obiectivelor;
- Cunoasterea lb. engleze
- Carnet de sofer categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial de baza si comision din proiectele finalizate cu succes.

Persoanele interesate pot transmite CV-ul la email: cariere@starjobs.eu. Informatii la nr. 0748 474493

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare