PROIECTANT MOBILA CU EXPERIENTA MINIM 5 ANI IN PRODUCTIE DE MOBILA

CAMINUL HIGH CLASS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- experienta in domeniu, cunostinte foarte bune in domeniul calculatorului, cunostinte programe 3D pentru realizare mobilier, AutoCad;
- creativitate, seriozitate, abilitati de relationare cu clientii;
- capabil sa duca proiecte mari la bun sfarsit si sa le gestioneze, ordonat, meticulos;
- permis de conducere, categoria B.

CERINTE

- EXPERIENTA IN DOMENIU DE MOBILA MINIM 5 ANI;
- proiectarea de mobilier la comanda si serie pentru clientii companiei;
- realizarea desenului de executie pe calculator;
- intocmirea proiectelor de executie;
- mentinerea relatiei cu clientul si preluarea eventualelor modificari;
- urmarirea proiectelor in cursul executiei si la livrare;
- asigurarea predarii comenzilor la termen;
- relevee pe teren , intocmire proiecte si contracte ,urmarire pana la finalizarea comenzilor.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant si comision acordat la realizarea fiecarui proiect, mediu de lucru profesional, creativ, posibilitati de promovare.

Caminul High Class S.R.L. ofera proiectare, design si executie lucrari remarcabile de mobilier la comanda si serie.
- pentru orice relatii va rugam sa ne contactati telefonic la numerul de telefon: 0724.074.784