Proiectant Electric

MACH Foreign Trade Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de proiectare pe parte electrica, pentru proiecte dedicate sectorului industrial.
Proiectare si executie tablouri electrice pentru automatizari industriale.

CERINTE

Cerinte
- cunoastere detaliata a cel putin unui software de proiectare electrica
- experienta de minim 3 ani pe un post de proiectant electric
- abilitati mecanice
- executie tablouri electrice
- abilitati de lucru cu PC-ul
- carnet de conducere cat B
- disponibiltate pentru deplasare
- rezistenta la stress
- disponibilitate la program prelungit
- disponibilitate pentru lucruri noi

Urmatoarele abilitati vor constitui un avantaj important:

- cunoasterea directivelor si standardelor CE, aplicabile.
- experienta practica, pe partea de electric
- cunoasterea soft-urilor E-Plan sau Aucotec
- cunoasterea soft-urilor AutoCAD sau SolidWorks
- prezentarea unui proiect electric realizat de candidat.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu fix
- bonusuri in functie de performante
- tichete de masa

Solutii industriale la cheie. Proiectare, integrare sisteme industriale complexe.
Pentru mai multe informatii va invitam sa viztitati site-ul www.mach.ro