Proiectant drumuri

Via Carpatia Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare drumuri și asistenta tehnica pentru implementarea proiectului:
• Intocmirea documentatiilor desenate (planuri de situatie, detalii tipice și desene de execuție) in conformitate cu normele în vigoare la data elaborării proiectului, in concordanta cu partile scrise (memoriu tehnic, program de urmărire a calității execuției și a programului de urmărire a comportării în timp).
• Putere de concentrare, logica, memorie, seriozitate.
• Disponibilitate pentru cunoașterea normelor de proiectare în construcții (naționale și Eurocode).
• Disponibilitate pentru insusirea regulilor interne ale firmei privind stilurile de machetare si arhivare.
• Disponibilitate pentru participarea la vizitele pe șantier.

CERINTE

Cunoștințe PC: AutoCAD 2D (sau Istram) – nivel mediu sau avansat, 3D – nivel incepator, Office – nivel mediu.
Limbi straine: engleza sau alternativa – nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- sala de sport.

firmă romaneasca de proiectare si executie, cu sediul in Bucuresti, infiintata cu capital privat in anul 2008. Domenii de specialitate: drumuri, poduri, retele de apa si canalizare.