PROIECTANT ARHITECT

Career Solution Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea cu ajutorul AUTOCAD a spatiului de birouri in colaborare cu utilizatorul
- Realizarea si asigurarea standardelor si calitatii locurilor de munca
- Analizarea cerintelor utilizatorului, conform standardelor pentru spatiul de birouri
- Coordonarea si conducerea proiectelor de mutare
- Controlul furnizorilor externi
- Managementul mutarilor/relocarii
- Verificarea si raportarea receptiilor
- Asigurarea bunei desfasurari a activitatii

CERINTE

- Pregatire universitara
- Bune cunostinte despre relocari si managementul de proiecte
- Bune cunostinte a standardelor si procedurilor din Romania referitoare la securitatea cladirilor si a locurilor de munca
- Capacitatea de a lucra independent si de a-si asuma responsabilitati
- Abilitati excelente de PC si colectare date, specializat in AUTOCAD
- Cunostinte lb. engleza - nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Puteti transmite CV-ul si la adresa office@careersolution.ro

Career Solution Group specialises in the recruitment of business professionals at all levels from Managing Director to entry level in different areas of industry ¿ construction, FMCG, IT, banking, technical, pharmaceutical, market research, etc.