Proiectant arhitect

SC PROGRAPHIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam arhitecti dinamici, entuziasti si talentati pentru a contribui la diferite stagii de proiectare.
Realizarea documentatiei tehnice SF, DTAC, PTh si DDE pentru toate tipurile de imobile (locuinte unifamiliale, ansambluri rezidentiale, cladiri de birouri, spatii comerciale, hale industriale, institutii medicale, etc.);
Intocmeste memoriile tehnice, caietele de sarcini, listele de cantitati, etc.;
Sustine proiecte de arhitectura in discutiile cu beneficarii.
Cunoasterea si respectarea legislatiei, normelor de proiectare si legislatia specifica proiectarii de arhitectura;
Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica, redactare si printare/plotare;
Persoana comunicativa, pozitiva si determinata;
Capacitatea de a lucra intr-o echipa dinamica.

Salariu si avantaje motivante in functie de competenta si munca desfasurata.

CERINTE

Abilitati de proiectare in 2 D AutoCad/Nemecek a planurilor de arhitectura, obligatoriu cunostinte excelente in Photoshop.
Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
Experienta in randare si redare 3D, reprezinta un avantaj.

Societate ce activeaza in domeniul serviciilor de proiectare (studii de concept, documentaţie pentru toate fazele de proiectare: “CU”, DTAC, PT, DDE”, cât şi coordonări cu specialităţi: structuri de rezistenţă, instalaţii) şi design-ului interior.