Proiect Manager Software

Romanian Business Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea, adaptarea si implementarea aplicatiilor fiscale
Promoveaza solutiile fiscale prin prezentari, demonstratii de punere in aplicare a softului comercializat de RBC.
-asigura consultanta clientilor internationali
-verifica si supravegheaza instalarea echipamentelor fiscale la clientii internationali
-tine legatura cu clientii internationali

CERINTE

Absolvent Politehnica Calculatoare
Inginer de sistem
Cunostinte solide de sisteme de operare Windows si Linux
Cunostinte retele de calculatoare
Limba engleza nivel conversational tehnic
Linba germana constituie un avantaj
Permis categoria B
Disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

Dezvoltarea unei cariere in cadrul unei echipe profesioniste
Pachet salarial atractiv

Compania Romanian Business Consult SRL este prezenta de 15 ani in Romania fiind in prezent lider de piata in domeniul solutiilor de retail precum si solutiilor de cantarire , ambalare si etichetare pentru industria alimentara si nealimentara.
RBC reprezinta urmatoarele firme internationale pe piata romaneasca:
Bizerba- Germania, echipamente de cantarire, ambalare si etichetare
Wincor Nixdorf - Germania, furnizeaza solutii de IT pentru retail si ofera echipamente POS in diverse configuratii
Ulma- Spania , echipamente de ambalare