Programatori PHP (Laravel) pentru Mega-proiecte

UPDIVISION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Scrii cod curat si comentat
- Faci research pentru cele mai bune solutii tehnice
- Te consulti cu directorul tehnic si echipa pentru a implementa cele mai bune solutii
- Intocmesti specificatii pentru aplicatii sau module noi
- Respecti deadline-urile pe care le setezi singur
- Participi la SCRUM meetings

CERINTE

Cum trebuie sa fii ca om:
- Megapasionat de programare, adica sa fii mereu la curent cu tot ce e nou
- Sa vrei sa fii cel mai bun, un maestru al codului
- Sa iti placa sa gasesti solutii impreuna cu colegii
- Sa fii fun :)

Ce trebuie sa stii ca PHP Developer (Laravel):
- Experienta minimum 2 ani (minim 1 an in lucrul cu Laravel)
- Cunostinte medii-avansate de programare PHP si MySql
- Cunostinte medii de programare OOP
- Cunostinte medii-avansate de Javascript (jQuery) si AJAX
- Cunostinte medii-avansate HTML si CSS
- Limba engleza nivel mediu
- Experienta in construirea interfetelor compatibile cu device-urile mobile
- Experienta in mediul de programare MVC (Laravel)

Este un plus daca ai:
- Experienta in acceptance/functional/unit testing
- Experienta cu amazon/google engine/heroku

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- Salariu pe masura cunostintelor, adica iti oferim cat meriti; plus ca la noi se platesc orele suplimentare
- Mediu de lucru fain, fara reguli absurde, colegi tineri si deschisi la minte
- Vei avea ocazia sa lucrezi direct cu unii dintre cei mai inteligenti oameni de pe 4 continente
- Locatie centrala si cool (birourile noastre sunt intre statiile de metrou Universitate si Piata Romana, Bucuresti)
- Program flexibil

UPDIVISION angajeaza acum programatori pasionati. Daca vrei sa te dezvolti si sa dezvolti aplicatii web inovatoare pentru clientii nostri din Silicon Valley, Berlin, Londra si Luxemburg, tu esti omul pe care il cautam. Cateva exemple de proiecte la care ai putea sa lucrezi includ retele sociale, masuratori cu drone, payment gateways, platforme blockchain, aplicatii pentru managementul flotelor de masini. Vrem sa selectam cei mai buni oameni si dam la schimb un mediu fain de lucru unde nu ai cum sa te plictisesti.

UPDIVISION este o agentie care face custom web development & UX design pentru clienti de pe patru continente. Ne mandrim ca putem lucra cu cele mai noi tehnologii pentru clienti care vor sa schimbe lumea.