Programator WEB PHP

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul coleg va asigura dezvoltarea si mentananta de aplicatii web complexe, si va face parte dintr-o echipa de programatori web cu experienta.

CERINTE

- minim 2 ani experienta in programare
- facultate de profil Informatica finalizata sau an terminal
- limbaje de programare: PHP 5; baze de date SQL (MYSQL, POSTGRESQL)
- capacitate de analiza si sinteza
- cunostinte bune in JavaScrispt, HTML, CSS

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic alaturi de o echipa de profesionisti;
- oportunitatea perfectionarii si promovarii;
- recompensa materiala in concordanta cu nivelul profesional al ocupantului postului.
- acces la sala de fitness;
- acces la salonul de masaj.

DESCRIEREA FIRMEI

Media Online Services
Infiintata in 2001 Active SOFT a crescut de la 2 la peste 200 de angajati si colaboratori, care dezvolta 20 de proiecte online.
- Suntem prezenti in 11 categorii stabilite de Trafic.ro
- Detinem 9 proiecte in top 3 audienta pe categorii conform Trafic.ro
- 4 milioane de vizitatori unici absoluti ne viziteaza lunar site-urile conform Trafic.ro