Programator WEB / PHP

Bounce Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de aplicatii web in PHP. Dezvoltarea CabanovaXL Flash Site Builder. Aplicatii intranet pentru administrarea clientilor si a bazei de date.

Dezvoltare de aplicatii folosind tehnologii moderne ce includ: XML, PHP Turbine (generare flash server side),etc.

CERINTE

- PHP: Smarty, PEAR, programare OOP, regular expressions - min 2 ani experienta
- SQL: Mysql, Postgresql - min 2 ani experienta
- Administrare Linux, configurari la distanta, securitate - optional
- Python - optional dar constituie un plus
- Java - optional dar constituie un plus

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Masina de lucru pe toata perioada contractului de munca
- Bonusuri de proiect
- Training in Germania
- Activitati de team building in cadrul companiei

Societate Romano-Germana cu capital majoritar german, ce ofera solutii software complete pentru clienti atat externi cat si interni.