Programator web (php)

SC VAPAN CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salut!

Vrei provocari interesante din punct de vedere profesional? Sa lucrezi intr-o echipa tanara, dar si experimentata, sa inveti lucruri noi, sa te dezvolti in cariera? Iti doresti un mediu de lucru prietenos, necorporatist? Te asteptam la noi in echipa!

Dezvoltam solutii de eCommerce, CRM, SFA, WMS, aplicatii mobile si multe alte solutii custom.
Lucram cu preponderenta in framework-ul cakephp dar nu numai. Pentru versionare lucram cu GIT iar task management cu jira.

CERINTE

Pasionat de IT
Cunostinte generale programare (php,javascript)/baze de date(SQL) si HTML
Utilizarea cakephp si/sau abilitati design web constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri de proiect,
Program flexibil
Posibilitatea de dezvoltare a cunostintelor de IT
Echipa tanara, lucru dinamic, proiecte diverse si interesante.

Furnizor de servicii si produse online, dezvoltare si mentenanta software/aplicatii web - eCommerce, SFA, CRM, aplicatii mobile