Programator web ,mysql, php, css.

IMO ADVERTISING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programare si intretinere aplicatii web pentru clientii firmei. Website, E-commerce, Web2

CERINTE

programator tinar, dinamic, serios cu buna experienta in php/mysql/css/JavaScript/.

Este binevenita experienta ZenCart sau alte aplicatii Ecommerce, Wordpress, CMS, jQuery.

BENEFICII OFERITE

Program numai fulltime, carte de munca, garantia locului de munca minim 1-2 ani.

Portofoliu prestigios, training performant, absolvent informatica -calculatoare.

Exclus part-time.

Avem peste 200 website-uri realizate - de prezentare,cataloage,magazine virtuale, interactive, etc. Iata-le in buna parte pe noul site de prezentare aflat in curs de reactualizare aici: http://stage.ia.ro/ia.ro-new/

Am deschis in sistem franciza in ultimii 6 ani peste 20 de agentii multimedia si creatie publicitara - in tara plus Franta, Anglia etc. in care asistam managerii pentru a-si deschide propria agentie sau oferind training si ajutor permanent.
Asiguram suport pe domeniile e-commerce si web-business unor programe educationale pentru studentii straini la Universitatea Autonoma din Barcelona.

Clienti cu contracte de durata, asigurand securitatea postului si in vremuri de criza.
Un exemplu: Asiguram prezenta pe internet a Lollipops Paris - site www.lollipops.fr, prezenta complexa ce include magazine virtuale dedicate pentru Franta, Spania, Canada, Grecia, in dezvoltare China, Italia, UK; sisteme intranet si B2B, prezenta activa Web 2.0, newslettere profesionale dedicate, pe categorii de public diferite. (exemplu: http://newsletter.lollipops.fr/110817/en/index.php )