Programator web junior / website tester

ITXS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salut!

Vrei provocari interesante din punct de vedere profesional? Sa lucrezi intr-o echipa tanara, dar si experimentata, sa inveti lucruri noi, sa te dezvolti in cariera? Iti doresti un mediu de lucru prietenos, necorporatist? Te asteptam la noi in echipa!

Job-ul consta, in functie de cunostinte si capacitatea de invatare, in 50% programare/web design si 50% testare functionalitati implementate de alti dezvoltatori.

Dezvoltam solutii de eCommerce, CRM, SFA, WMS, aplicatii mobile si multe alte solutii custom.
Lucram cu preponderenta in framework-ul cakephp dar nu numai. Pentru versionare lucram cu GIT iar task management cu jira.

CERINTE

Pasionat de IT
Constituie avantaj cunostintele generale programare (php,javascript)/baze de date(SQL) si HTML

BENEFICII OFERITE

Bonusuri de proiect,
Program flexibil
Posibilitatea de dezvoltare a cunostintelor de IT
Echipa tanara, lucru dinamic, proiecte diverse si interesante.

Furnizor de servicii si produse online, dezvoltare si mentenanta software/aplicatii web - eCommerce, SFA, CRM, aplicatii mobile