Programator web Java

Mojito Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

software pentru management (ERP/CRM, logistica, monitorizareGPS)
aplicatii mobile
aplicatii M2M
software pentru servicii geospatiale

CERINTE

bun cunoscator al limbajului de programare Java si al platformei Java EE (in special Servlet/JSP)
intelege conceptele MVC, DI
experienta in lucrul cu sisteme de gestiune a bazelor de date (avantaj PostgreSQL, MySQL) si librarii care asigura persistenta datelor (avantaj Hibernate)
experienta in lucrul cu sisteme de gestiune a codului sursa (avantaj SVN)
familiarizat cu ciclul de dezvoltare al unei aplicatii software si cu uneltele aferente

In plus, trebuie sa fie un coleg bun si:

sa se poata integra in echipa, sa fie deschis si comunicativ
sa trateze cu profesionalism proiectele pentru care lucreaza
sa fie pasionat de software si web

BENEFICII OFERITE

Oferim proiecte interesante, un loc de munca atractiv, o echipa entuziasta si un sistem de salarizare corect si competitiv.

Suntem o echipa de tineri entuziasti, pasionati de tehnologie si Internet