PROGRAMATOR ( WEB DEVELOPER)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Program: full-time, 09:00-18:00 (cu o ora pauza de masa), numai la sediul firmei din Bucuresti Sector 1 (nu acceptam colaborari remote)

- Post deschis pana la data de 31 Ianuarie 2011

CERINTE

Programator cu experienta practica in dezvoltarea aplicatiilor web complexe.

Cunostinte avansate:
- html si html 5
- css
- javascript
- jquery si ajax
- php si mysql

Cunostinte medii:
- tehnologia .NET
- Microsoft .NET
- .NET Framework
- cunostinte generale despre functionalitatea CMS-urilor opensource (Joomla!, Drupal, Wordpress, Magento)

Detinerea propriului PFA sau SRL reprezinta un avantaj in plus pentru candidatii la acest post.

BENEFICII OFERITE

600-800 Euro/Luna
- cresteri slariale oferite pe criterii de performanta
- bonusuri in functie de calitatea si respectarea deadline-urilor fiecarui proiect finalizat.

CV-urile trebuie trimise pana la data de 25 Ianuarie 2011 insotite de o fotografie si o lista a lucrarilor (executate in totalitate sau partial -necesita explicatii), la adresa : wacces@gmail.com

Interviurile vor avea loc in data de 27 Ianuarie 2011, intre orele 14:00 - 18:00 la sediul firmei din sectorul 1 (zona Piata Romana).