PROGRAMATOR WEB - ACTIVITATE ACASA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie IT Bucuresti angajeaza in sistem part-time sau cu plata pe proiect, in sistem freelance, programator web.

Cunostinte necesare:
-HTML(nivel avansat);
-CSS(nivel mediu);
-PHP/MySql (nivel mediu);
-JavaScript(nivel incepator);
-cunostinte de baza de editare a imaginilor.

Responsabilitati:
-programarea unor site-uri noi de prezentare(3-15 pagini) din diverse domenii de activitate;
-modificarea unor site-uri web existente(imagini, texte de prezentare, harta, formular de contact etc.).

Activitatea se desfasoara acasa.

Cunostintele Google AdWords, SEO si cunostintele de analiza web
reprezinta un avantaj.

CERINTE

-Experienta in programare web minim un an;
-Minim doua proiecte online;
-Capacitatea de a realiza un sistem de administrare tip CMS prin intermediul caruia sa se poata edita continutul unui site de prezentare.

BENEFICII OFERITE

*Salariu fix;
*Posibilitati de bonusare;
*Program flexibil;
*Posibilitatea de a dobandi experienta si in alte arii de interes.