Programator WEB

S.C. Compliment Media S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam programatori web cu studii superioare terminate sau in curs in domeniul IT si cunostinte solide de OOP, PHP/MySQL sau .NET.

Reprezinta un plus cunostintele de HTML/CSS, iOS, Android.

Cerinte obligatorii:
- limba engleza nivel mediu sau avansat.
- portofoliu.

Experienta cu platforme open-source si framework-uri PHP:

- WordPress
- Drupal
- Magento
- Joomla!
- osCommerce
- X-Cart
- OpenCart
- PrestaShop

- Code Igniter
- Cake PHP
- Zend Framework

Salariu oferit: 200 - 1000 EUR in functie de aptitudinile fiecarui aplicant.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie responsabil, dedicat, rezistent la stres, sociabil, pregatit sa invete lucruri noi si cel mai important sa-i placa ceea ce face.

Agentie de publicitate - ofera servicii de design si implementare web, PR, advertising, organizare de evenimente, marketing, social media, atat in Romania, cat si la nivel international.