Programator web

Multitek Design S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare aplicatii in conformitate cu cerintele;
- Rezolvarea rapida a problemelor aparute in coduri (debugging cod php/js/css)

CERINTE

- Cunostinte PHP/MySQL (minim 3 ani)*, JavaScript (JQuery / MooTools), AJAX;
- Cunostinte HTML, CSS, XML;

***toate proiectele implica php/mysql , html / css

Sunt considerate avantaje:
- JS nivel avansat
- lucrul cu Magento, OsCommerce, Joomla
- Experienta cu web api integration (Facebook, Twitter)
- Editare grafica
- C++, aplicatii pentru Iphone&Ipad
- absolvent la o facultate sau masterat din domeniu

Un portofoliu cu proiecte php/mysql finalizate este necesar pentru a fi luat in considerare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant - negociabil in functie de experienta si de performante;
- Suport pentru imbunatatirea continua a cunostintelor in domeniu alaturi de o echipa dinamica.
- Atmosfera de lucru degajata
- Bonusuri lunare in functie de rezultate

Firma de programare web. Se lucreaza exclusiv cu clienti din afara tarii. Deoarece portofoliul de clienti este in continua expansiune dorim sa formam o noua echipa puternica de programatori care sa poata sustine cu succes orice proiect in timp record.
Interviul consta intr-un test practic la calculator cu acces Internet in care se testeaza cunostintele de baza din : php, mysql, ajax, jquery, html si viteza de lucru (timp de lucru maxim 3 ore).