Programator web

Smartsports Engineering

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in programare PHP, MySQL, Flash, Java, HTML

- dezvoltarea si intretinerea de aplicatii software
- instalare, configurare, administrare baze de date (MySQL, SQL Server)
- cunostinte de HTML, CSS JavaScript
- capacitate de respectare a termenelor limita

Avantaje: orice alte notiuni de programare

CERINTE

prezentarea unui portofoliu de lucrari sau colaborari pe proiecte de acest tip
- cunostinte avansate PHP, HTML, JavaScript, CSS, Action Script
- cunostinte MySQL
- Cunostinte generale asupra tehnicilor si conceptelor de securitate a Internet-ului.
- avantaje: experienta minim un an, experienta in lucrul cu OSCommerce,Adobe Photoshop si prelucrare imagini in limita necesara crearii unei pagini HTML dintr-un layout PSD/JPG
- creativitate in dezvoltarea de layout-uri pentru paginile de internet.
- cunoscator limba engleza
- seriozitate
- respectarea termenelor limita si experienta/capacitate de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru profesional
-salariu motivant
- bonusuri

Comercializam parchet de lux, masiv si stratificat, import Franta, cu garantie de 30 de ani, disponibil in urmatoarele esente: stejar, fag, cires, bambus, artar, castan, frasin, doussie, jatoba, merbau, iroko, tec, moabi, ipe, padouk, wenge, mahon, nuc. Pentru mai multe informatii, accesati ¿¿ panaget.ro