PROGRAMATOR WEB

MKWAVE VISION STAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Bune cunostinte in crearea de pagini web
- Cunostinte PHP&MySQL (nivel mediu-avansat), HTML/CSS, Javascript (nivel mediu)
- Alte cunostinte de baza in programare: perl / postgresql /java / flash / asp
- Cunostinte basic de grafica

Reprezinta avantaj:
- experienta in dezvoltarea de aplicatii web;

CERINTE

- Seriozitate si profesionalism.
- Responsabilitate si creativitate
- Abilitati de comunicare, spirit de echipa si atitudine proactiva
- Simt estetic, organizare, atentie sporita la detalii
- Capacitatea de a lucra in termene clar stabilite

BENEFICII OFERITE

- Proiecte interesante
- program de lucru flexibil: part time sau project based, efectuarea proiectelor realizandu-se fie la biroul nostru, fie acasa (in functie de preferinte).
- lucrul in carul unei echipe tinere si dinamice
- posibilitati de dezvoltare personala odata cu dezvoltarea firmei
- plata se va face la proiect + bonusuri in functie de performante

Compania MKwave Vison Star dezvolta si implementeaza campanii de promovare sau strategii de marketing, se implica in vanzarea directa a serviciilor sau produselor oferite de clientii care nu au un departament comercial sau un call-center propriu, concepe si realizeaza materiale pentru promovarea indentitatii organizationale atat in mediul real cat si in cel virtual: arhitehtura si design web-site-uri, logo-uri, materiale de prezentare, plachete, bannere etc. In plus, compania ofera consultanta in oricare din aceste domenii.