PROGRAMATOR WEB

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza PROGRAMATOR WEB pentru clientul sau - companie internationala din domeniul IT&C.

Responsabilitati principale:
- Efectueaza activitati de proiectare, executie si intretinere a aplicatiilor Web pentru clienti externi si pentru cei din cadrul companiei.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul informatic (reprezinta un avantaj);
- Experienta in programare Web/cunostinte avansate: PHP, MySQL, HTML, DHTML, Java Script;
- Constituie un avantaj cunoasterea: XML, Action Script Macromedia Flash, ASP, JSP, Oracle, C++ ;
- Cunostinte in sisteme de operare: Linux, Windows 9X, NT, 2000;
- Abilitati excelente de administrare a timpului si a termenelor, dublate de abilitati de comunicare;
- Stapinirea tehnicilor si conceptelor de securitate a Internetului;
- Prezentare in detalii a portofoliului.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;
- Mediu de lucru motivant.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.