Programator VC++/Java

Zitec

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zitec este in cautarea unui nou membru pentru echipa sa de dezvoltatori: cautam o persoana inteligenta, responsabila si cu spirit de initiativa.

In principal lucram in PHP & MySQL/PostgreSQL, insa avand in vedere inovativitatea multora dintre proiectele noastre, membrii echipei trebuie sa fie flexibili si capabili sa invete noi notiuni si tehnologii. Se utilizeaza tehnologii precum Ajax, extensii PHP, Aplicatii Java si Desktop, interfete si protocoale diverse.

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- experienta in crearea aplicatiilor desktop in VC++
- cunostinte bune de API Win32: lucru cu dll-uri (creat, folosit)
- cunostinte de Java

Reprezinta avantaje:
- experienta in lucrul cu interfete grafice in Java.
- cunostinte de API Win32: sincronizari, mutexuri, winsock32
- cunostinte de protocoale de comunicare

BENEFICII OFERITE

Atmosfera relaxata si proiecte deosebit de interesante.
Recompensare dupa merite.

Dezvoltarea de instrumente software dedicate managementului, dezvoltarea de software la comanda, outsourcing.
Dezvoltarea de produse proprii.

Ne orientam spre proiecte care reprezinta provocari, atat la nivel conceptual cat si la nivel tehnic, avand astfel sansa de a invata permanent notiuni si tehnologii noi.

Cautam oameni care sa doreasca sa isi faca o cariera in domeniu, oameni care pun suflet in ceea ce fac.