Programator Salarizare

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia raporteaza Sefului Departamentului Salarizare.

Responsabilitati:
- analizeaza, modifica, programeaza in Access la cerintele Departamentului Salarizare
- mentine in stare de optima functionare softurile necesare departamentului

CERINTE

Absolvent studii medii, de preferat economice sau informatice
Buna cunoastere a programarii in Access
Experienta in domeniu, in cadrul unui departament de salarizare de min. 2-3 ani
Buna cunoastere a MS Office, Outlook Expres, Internet
Cunostinte de limba engleza nivel avansat
Cunoasterea unor programe si proceduri necesare salarizarii constituie un avantaj
Candidatul ideal este: serios, cu buna capacitate de analiza si sinteza, proactiv, organizat

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale