Programator php / Mysql Project Based

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colegi pentru completarea unei echipe tinere, creative si ambitioase de dezvoltatori web.

Responsabilitati:
- Dezvoltarea si intretinerea de aplicatii web.
- Cercetare si implementare de noi tehnologii, standarde si tendinte in programarea web
- Colaborare cu membrii echipei
Respectarea termenelor limita;
- Creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii.

CERINTE

- experienta de minim 1 an in dezvoltarea de aplicatii web;
- cunostinte avansate de PHP(OOP) / MySQL
- cunostinte mediu / avansat de Ajax, Javascript, jQuery,
- cunostinte mediu/avansat de HTML, XHTML, CSS
- cunostinte minime SEO
- Cunostinte de algoritmi si structuri de date;

- Capacitatea de a lucra în echipă;
- Respectarea termenelor limita;

- experienta lucrului intr-un proiect de dimensiuni medii / mari (portaluri) constituie un avantaj
- portofoliu: sa detina lista de proiecte web care sa sustina cunostintele mentionate mai sus.

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic;
- Remunerare motivanta in functie de complexitatea si calitatea lucrarilor efectuate.