Programator PHP, MySQL, HTML

Macrosoft International S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Programator PHP, MySQL, HTML, nivel mediu sau avansat.
- Se poate lucra full-time, part-time sau pe baza proiectului.
- Se ofera salariu motivant si bonusuri la finalizarea fiecarui contract.

CERINTE

- Se cere seriozitate, indeplinirea sarcinilor la termen.
- Experienta constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Macrosoft International srl este o firma romaneasca de software pentru internet formata din profesionisti cu un nivel ridicat de know-how in sectorul web design, al graficii multimediale, in programare pe internet si in web marketing.
Este un partener concret si dinamic, ideal pentru firme si profesionisti care doresc sa-si dezvolte propriile afaceri investind cu toata siguranta in noile tehnologii ale informaticii si comuncatiei.
Macrosoft International garanteaza un serviciu de calitate excelenta la preturi concurentiale plecand de la proiecte grafice simple si dezvoltarea de site-uri internet cu ajutorul celor mai bune tehnologii, pana la optimizarea si promovarea acestora pentru primele pozitii in principalele motoarele de cautare si mentinerea lor pe pozitii constante, indiferent de numarul de competitori.