Programator PHP/MySQL cu experienta (projectbased)

Today`s

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunostinte solide de php, mysql, html, css
- Cunostinte avansate PHP 5
- Cunostinte avansate MVC
- Intelegere buna a designului bazelor de date si MySQL
- Constituie un avantaj experienta cu un framework PHP

CERINTE

- Experienta de minim 3 ani in dezvoltarea de aplicatii web - PHP 5 / XHTML + CSS + Javascript/AJAX
-Disponibilitate 10 - 25 ore pe saptamana.
-Integritate, seriozitate. profesionalism
-Experienta in colaborari similare reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Contract de colaborare
-Posibilitatea de a lucra de la orice locatie cu acces internet
-Salariu in functie de proiectele realizate

Today`s este o agentie de marketing online care combina creativitate si strategia de marketing pentru a oferi solutii eficiente pe internet, din 2005.
Todays`s SEM (www.todays-sem.ro) este o divizie a Today's (www.todays.ro) ce gestioneaza exclusiv Campanii Google AdWords si Campanii SEO.