Programator PHP/MySQL

DATACOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
- realizare siteuri/aplicatii web/aplicatii facebook
- intretinere site-uri si aplicatii web deja existente

CERINTE

Cunostinte
- CodeIgniter
- PHP 5 / MYSQL (securitate, optimizare)
- jQuery/HTML/CSS

Constituie avantaj cunostinte de:
- HTML5
- SOAP
- Linux
- Facebook API

Cerinte:
- atentie la detalii
- foarte atent la partea de securitate a bazelor de date si a aplicatiilor realizate
- respecta deadline-urile
- cu spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- program flexibil (pe bune!)
- bonusuri in functie de performanta personala si de performanta echipei

Ne ocupam de tot ce inseamna externalizare in domeniul IT, dar suntem specialisti in web.

Suntem suficient de tineri incat sa fim plini de entuziasm, dar suntem suficient de “batrani” cat sa avem experienta necesara unor proiecte complexe.

Suntem seriosi, cand vine vorba de munca, altfel mai spunem un banc si mai iesim la o bere.