Programator PHP, MySQL

Vsol Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programator web responsabil cu:
analiza, proiectarea si dezvoltarea de website-uri si aplicatii web in baza specificatiilor primite, intretinere(actualizare/modificari) siteuri clienti

PHP, MySQL, HTML, CSS, jQuery, notiuni de programare orientata pe obiecte

Familiar cu programe de editare grafica, gen Photoshop
avantaj: experienta in Flash, Actionscript, familiarizat cu tehnici de optimizare pentru motoarele de cautare si link building

In principal, postul implica dezvoltarea unei solutii de comert online si implementarea acesteia la client.

CERINTE

capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa, seriozitate, personalitate analitica, capacitatea de a gasi solutii la probleme abstracte

BENEFICII OFERITE

- procent din proiect

VSOL Group este unul dintre principalii furnizori de solutii si servicii IT de pe piata romaneasca, orientat fiind pe suport si service profesional. Vsol Group a acumulat o experienta importanta in elaborarea, implementarea si administrarea de proiecte IT complexe, incluzand atat medii eterogene cat si platforme si tehnologii variate.

VSOL Group va pune la dispozitie un pachet complet de servicii pentru firma dumneavoastra,
• Magazin online
• Servicii de mentenanta
• Solutii web
• Soft la comanda
• Grafic design