Programator PHP?MySQL

Tevin Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare siteuri Web folosind PHP, HTML, XML, XSL, CSS si JavaScript si MySQL.
- Dezvoltare si intretinere siteuri Web noi precum si intretinerea celor deja existente
- Participarea in toate fazele procesului de dezvoltare, de la convertirea specificatiilor la nivel de busines in specificatii tehnice pana la testarea aplicatiilor.
- Se asigura de respectarea deadline-urilor

CERINTE

- Student sau Absolvent studii superioare;
- PHP/MYSQL/JavaScript/HTML;
- Spirit de initiativa;
- Capacitatea de a rezolva prolemele repede si eficient;
- Engleza scris + vorbit - nivel mediu-avansat;
- Limba spaniola este un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariul motivant in functie de nivel si munca depusa.

Tevin Solutions este o companie mica dar solida din punct de vedere financiar. Dorim sa ne axam pe proiecte in-house intern si international care aduca valoare pe termen lung companiei.
O data cu cresterea valorii si numarului proiectelor proprii, echipa se va mari iar angajatii cu spirit de initiativa, profesionisti si loiali companiei vor fi promovati.