PROGRAMATOR PHP / MYSQL

EnySoftware

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este pentru programare PHP. Buna cunoastere baze de date MYSQL (programator web).

Tehnologii folosite:
Aplicatii platforma Linux: Apache, PHP, MYSQL

CERINTE

Programare PHP / mySQL
Dezvoltarea si intretinerea produselor software la timp si conform specificatiilor.
Detectarea si remedierea bug-urilor.
Implicarea in proiectele tehnologice ale companiei.
Design, dezvoltare si implementare a aplicatiilor Internet.
Contruirea de aplicatii web automate, pe baza de cod sau baza de date. Module de administrare, editare continut pagini, newsletter, ... se dezvolta diverse module la cererea clientilor.
Site-uri web in html, php sau asp.
Creat baze de date.

Program de munca flexibil.
Training si oportunitati de promovare in cadrul companiei.
Sediu modern cu echipamente hardware si software de prima clasa.
Pachet salarial in functie de experienta si performantele tale.
Pachet de bonusare (pentru performante si loialitate)
Lucrul in cadrul unei echipe de tineri profesionisti.

Firma de dezvoltare aplicatii web. Automatizari site-uri web.