Programator Php / Mysql

MOBSHOP.RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul necesita o cunoastere buna a cerintelelor de programare impuse de mediul web, precum si bune capacitati de organizare si analiza:

-minim 1 an experienta in dezvoltarea aplicatiilor "Web-enabled";
-cunostinte solide de PHP, SQL, AJAX, XML, XHTML, CSS;
-stapanirea tehnicilor si conceptelor de securitate a Internet-ului;
-cunostinte de servicii si tehnologii web;
-experienta in proiectarea si intretinerea bazelor de date;
-self-starter cu initiativa si posibilitatea de a lucra independent, cand este cazul;
-capacitatea de a invata lucruri noi

Candidatul ideal este o persoana dinamica, activa, cu abilitati si cunostinte profesionale si cu obiective de dezvoltare profesionala pe termen lung.

CERINTE

-devoltarea si intretinerea retelei de site-uri a companiei la timp si conform specificatiilor;
-intretinerea si dezvoltarea sistemului informational al companiei;
-detectarea si remedierea bug-urilor;
-design, dezvoltare si implementare a aplicatiilor Internet;
-analiza, proiectare si dezvoltare de aplicatii, web-based;
-realizarea de noi functionalitati conform specificatiilor.

BENEFICII OFERITE

-admosfera deschisa de lucru, intr-o echipa tanara si performanta;
-program flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Companie specializata in vanzari online.