Programator PHP/MySQL

TWIST DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam programator proiecte de web (dezvoltare de website-uri).

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- absolvent facultate de specialitate
- excelente cunostinte HTML, CSS, PHP/MYSQL, Javascript
- WEB 2.0 / AJAX
- Cunostinte de limba engleza
- Atentie la detalii, creativ, sprit de echipa
- Constituie un avantaj experienta in Macromedia Flash - Action Script.
- Constituie un avantaj experienta lucrului cu AdobePhotoshop

Responsabilitati:
- dezvoltarea de aplicatii web-based folosind HTML, CSS.
- dezvoltarea de aplicatii web-based in PHP folosind baze de date MySQL.
- Selectarea solutiilor tehnice de implementare
- mentenanta anumitor aplicatii
- Respectarea termenelor limita
- Munca in echipa

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 1700 lei/luna net.

TWIST DESIGN este o companie de creatie IT, full service. Activitatile companiei sunt webdesign, multimedia, corporate design, packaging design, games design, software design, interior&exterior design.