Programator PHP + MySQL

Hit Mail Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creare si dezvoltare site-uri web in functie de anumite specificatii
- modificare sau adaugare de noi functionalitati unor site-uri web deja existente

CERINTE

- Cunostinte medii de PHP, HTML, XHTML, CSS, Adobe Flash, Adobe Dreamweaver, JavaScript , Smarty/web templates
- Respectarea specificatiilor si a termenilor limita
- Creativitate
- Multa seriozitate
- Bune abilitati de comunicare
- SEO - Search Engine Optimization (constituie un avantaj);
- minim sase luni de experienta in domeniul programarii web utilizand PHP/MySql
- prezentarea unui portofoliu (obligatoriu)
- Constituie un avantaj: SEO - Search Engine Optimization, nivel bun de cunoastere a limbii engleze – vorbit si scris

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare personala in cadrul unei echipe dinamice;
- Oportunitati de avansare;
- Pachet salarial atractiv.

Cel mai mare grup de marketing direct din Romania, cu afaceri de 6.5 milioane de euro in 2007, cu un portofoliu bogat de clienti in Romania si Europa