Programator php/mySql

FiberNET

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea unui sistem de gestiune integrata folosind tehnologia Apache/php/mySql in vederea organizarii activitatii unui grup de firme din domeniul telecomunicatiilor.

CERINTE

- experienta in lucrul cu php, mySql
- Javascripts, Java (avantaj)

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o echipa tanara
- posibilitate de dezvoltate si instruire
- oferta competitiva

FiberNET este o companie romaneasca privata, infiintata in ianuarie 2004, avand ca principal scop furnizarea de solutii diverse de conectare si transport, prin capacitati de banda mare, intampinand cerintele celor mai diverse categorii de clienti. Solutia folosita de FiberNET ofera potentialului client multiple tipuri de servicii solicitate pe piata din Romania in acest moment: telefonie, transport de date, transport de servicii de internet, transport de imagini video, serviciile putand fi receptionate separat sau toate intr-un punct de extractie.