Programator PHP/MySQL

Creston International srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectarea si implementarea aplicatiilor web
- dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor
- testarea programelor
- instalarea si instruirea utilizatorilor

CERINTE

- cunoasterea standardelor in vigoare cu impact asupra Internet-ului, precum si a specificului browser-elor celor mai des utilizate
- experienta in programarea web, specializat in PHP si MySQL
- cunoasterea Javascript este considerat un plus
- cunostinte de HTML cel putin de nivel mediu
- prezentarea unui portofoliu cu realizarile personale
- cunostinte medii-avansate de limba engleza
- rezistenta la stress si abilitati de comunicare
- spirit de initiativa
- disponibilitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului

Creston International activeaza in domeniul web design-ului si dezvoltarii de proiecte web, folosind cele mai noi tehnologii. Ne adresam atat pietei romanesti cat si internationale, prin intermediul partenerilor nostri externi.