PROGRAMATOR PHP, MYSQL

S.C. INETZONE SERVICES S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

caracteristica de baza a postului este dezvoltarea aplicatiilor in PHP si MySQL, DUPA SPECIFICATII, si intr-un timp foarte scurt de la angajare; pentru acest lucru se cere un nivel avansat de cunoastere; programatorul va crea module noi, aplicatii auxiliare noi, va dezvolta si testa update-uri la aplicatiile deja instalate ale clientilor

CERINTE

experienta minim 3 ani in programare in PHP, MYSQL si capabilitatea de a programa dupa specificatii

BENEFICII OFERITE

programatorul poate trece la un program de pregatire pentru acordarea asistentei pe teren la clientii firmei, avand la dispozitie auto, telefon mobil, acces mobil la internet, laptop; simultan cu acordarea asistentei, poate participa la implementarile de aplicatii noi; se acorda un procente de pana la 40% din valorile nete ale salariului lunar, sau aplicatiilor instalate, suplimentar salariului, in urma negocierii.

firma de consultanta software, care a creat aplicatii complexe de gestiune a fluxurilor de date pentru cerintele clientilor;