PROGRAMATOR PHP (+MYSQL)

QUICKWEB INFO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul angajat trebuie sa editeze programe conform cerintelor furnizate de catre directorul de proiect si de catre client. De asemenea, trebuie sa colaboreze cu colegii in atingerea obiectivelor si termenelor, iar in unele cazuri sa discute direct cu clientul.

CERINTE

Echipa QuickWeb cauta bun cunoscator PHP / MySQL. Pe langa cunostintele tehnice, aplicantii ar trebui sa cunoasca si limba engleza (scris, vorbit) si sa detina abilitati de comunicare, atat cu membrii echipei, cat si cu clientii cu care intra in contact.
Va invitam sa aplicati pentru aceasta pozitie in speranta unei frumoase colaborari.

BENEFICII OFERITE

Noi oferim un pachet salarial atractiv (o masa / zi, bonusuri de proiect), mediu de lucru antrenant alaturi de o echipa tanara, posibilitatea de a calatori in stainatate

QuickWeb este o companie de editare software pentru clienti interni, dar mai ales pentru proiecte in afara tarii. Are o echipa tanara de programatori, ce lucreaza intr-un mediu relaxat si primitor.