PROGRAMATOR PHP / MYSQL

SBsol

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Programare de aplicatii web; platforme PHP, MySQL, Linux.
- Administrare aplicatii web.
- Gestiune baze de date.

CERINTE

Cunostinte Php, Mysql, Linux;
Capacitate de respectare a termenelor stabilite;
Aptitudini de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri in functie de rezultatele proiectelor;
Integrarea intr-o echipa tanara;
Program de lucru flexibil;
Posibilitati de dezvoltare odata cu dezvoltarea firmei.

DESCRIEREA FIRMEI

Sbsol este un leader in domeniul furnizǎrii de servicii IT.
Sbsol reuneste sub aceeşi ¿ umbrelǎ ¿ un grup de 4 firme cu specific de servicii IT : Standard Business, SoftBIZ, SolVision si WinSol.
Asocierea celor patru firme formeaza o echipa de peste 100 specialisti, care oferǎ un pachet diversificat de solutii IT : consultanţǎ pentru organizarea fluxurilor de business ale companiei, consultanta pentru implementari ERP si CRM, mentenanta software şi hardware, dezvoltare web şi software customizat, instalare si adminstrare retele, hosting baze de date si site-uri web.
Serviciile oferite pot fi integrate in pachete complexe de solutii ¿ la cheie ¿, care se implementeaza dupa o analiza atenta a obiectivelor si cerintelor de nivel inalt ale Clientului.