Programator php mysql

Web Style Expert

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltare si mentenanta site-uri web pentru firme mici si mijlocii
- propune si implementeaza concepte de design pentru realizarea sau imbunatatirea site-urilor web
- raportarea periodica a statusului proiectelor si a solutiilor gasite pentru dezvoltare;
- persoana cautata trebuie sa aiba cunostiinte cel putin medii de PHP, MYSQL, Adobe Photoshop,Firework, Macromedia Dreamweaver si Flash, sa inteleaga HTML-ul generat si sa poata efectua manual modificari in cod atunci cand este cazul.
- capabil de respectarea dead-lineuri-lor,
- nu vor fi luati in seama candidatii fara portofoliu - minim doua site-uri

CERINTE

-PHP, MYSQL
- Adobe Photoshop, Macromedia Dreamweaver, Flash, HTML , CSS, Java script
- calitati personale: creativitate, responsabilitate, entuziasm, devotament, perseverenta, disciplina, spirit de echipa;
- stil de lucru: eficient, capacitate de a lucra in termene clar stabilite.

BENEFICII OFERITE

300-500 euro

Suntem o companie tanara cu perspective ambitioase. Clientii nostri sunt companii din Romania si Europa.