PROGRAMATOR PHP / MYSQL

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Societate comerciala cu pozitie majora pe piata gazelor din Romania, clientul nostru inregistreaza peste 30 de ani de experienta in domeniul distributiei si comercializarii gazelor naturale.
- Cu o structura a actionariatului mixta, romano-franceza, societatea are sanse considerabile sa accelereze procesul de dezvoltare si modernizare, astfel incat sa devina in scurt timp o societate competitiva de nivel european.

- Asigurare mentenanta pentru aplicatiile aflate in productie, dezvoltate in PHP/MySql
- Dezvoltarea diverselor aplicatii web pe baza caietului de sarcini
- Participarea la definirea cerintelor si elaborarea caietului de sarcini
- Urmarirea respectarii procedurilor de lucru specifice Biroului Webmaster.

CERINTE

- Cunostinte solide PHP/MySql si Photoshop; tehnologii web (Ajax, JavaScript, CSS, HTML, XML)
- Cunoasterea unui sistem de control de versiune
- Studii superioare in domeniu (finalizate / in curs de finalizare)
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
- Capacitate de analiza, planificare si organizare
- Capacitate de invatare de noi cunostinte
- Abilitati de comunicare
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
- Lucru intr-o echipa dinamica.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei de peste 6 castigata de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.