Programator PHP entry-level

NORTHSTAR MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programatorul PHP va fi responsabil cu realizarea, in conditii optime, a unor module pentru website-urile clientilor si chiar a unor proiecte intregi, in functie de nivelul acestora de complexitate.

Programatorul PHP va primi indicatiile necesare realizarii modulelor de la Managerul de Proiect sau direct de la reprezentantii Clientului.

Programatorul PHP trebuie sa livreze si implementeze modulele in timp util pentru Client si, deasemenea, sa fie capabil sa dea termene realiste pentru terminarea modulelor si sa se incadreze in ele.

Programatorul PHP va primi, deasemenea, proiecte ample in functia de evolutia sa in cadrul firmei.

CERINTE

- cunostiinte programare PHP;
- cunostiinte avansate de HTML si CSS;
- cunostiinte minime intr-un program de editare grafica.

BENEFICII OFERITE

Toti angajatii NorthStar Media au la dispoztie o perioada de acomodare cu stilul de lucru si politica interna a firmei (standarde calitative, viteza de raspuns, comunicare samd).

Firma ofera bonusuri salariale pentru realizari deosebite, iar concediul este de 35 zile/an.

In functie de evolutia salariatului, acesta este inclus in proiecte interesante si poate accesa cursuri de perfectionare.

NORTHSTAR MEDIA - agentie de web development in plina dezvoltare, orientata catre administrare si dezvoltare websiteuri comerciale de dimensiuni medii.