Programator PHP, AJAX, JavaScript, CSS, HTML, MySQL

SC RAROMA INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creare Site-uri Prezentare sau sisteme web mai avansate, administrare sisteme

CERINTE

minim 2 ani experienta in programare web
limbaje de programare: PHP 5, java script + Jquery, AJAX
baze de date MYSQL
cunostinte bune in JavaScrispt, HTML, CSS

capacitate de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

Facultate de profil Informatica finalizata sau an terminal
Prelucrare imagini in photoshop
Experienta cu Zend framework sau alt framwwork
Cunostinte bune a tehnologiilor platformei LAMP (Linux/Apache/ MySQL/PHP)

Recompensa materiala in concordanta cu nivelul profesional al ocupantului postului.

Alte bonususri si avantaje

- Inscriere training: Cursuri Microsoft, Cisco, Linux, acreditate international
- Inscriere si ajutor de specialitate la cel mai inalt nivel pentru promovarea examenlor recunoscute international: Microsoft si Cisco.
- Ascensiune profesionala.

Furnizor de solutii software integrate. RaromaInvest dispune in prezent de un colectiv de tineri specialisti, dinamici si dedicati, cu ample cunostinte in domeniul tehnologiei informatiei si comunicatiilor - sisteme de operare, limbaje de programare, baze de date, administrare retele, internet.