Programator PHP

Clintelica SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea unor functionalitati sau module noi in aplicatii precum si mentenanta modulelor existente.
Mentenanta baza de date (design baza de date, import de date, backup, orice alte actiuni DML)

CERINTE

- Cunostinte avansate de programare PHP
- Cunostinte avansate baze de date MySQL
- Cunostinte medii XHTML / CSS si JavaScript / Ajax
- Experienta de lucru cu modelul MVC
- Experienta de minim 3 ani in domeniu
- Limba engleza (mediu)

Constituie avantaje:
- Experienta de lucru in Linux
- Experienta in webdesign (XHTML / CSS)
- Cunostinte medii Adobe Photoshop

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial competitiv
-Mediu de lucru dinamic intr-un colectiv tanar
-Posibilitatea de invatare si dezvoltare personala si profesionala

Clintelica este o firma suedeza, care actioneaza atat pe piata romaneasca cat si pe cea suedeza si care dezvolta o aplicatie Network CRM (Customer Relationship Management) pentru gestionarea interactiuniilor dintre o companie si clientii acesteia. Pentru mai multe detalii, vizitati website-ul www.clintelica.eu