Programator PHP

Class It Outsourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Imbunatateste performantele aplicatiilor existente;
- Creaza si dezvolta aplicatii web;
- Ofera suport echipei de dezvoltare web;
- Intocmeste documentatia proiectelor in conformitate cu ISO 9001;
- Mentine legatura cu clientii;

CERINTE

- Cunostinte bune de PHP/HTML/JavaScript/AJAX
- Cunostinte SEO- reprezinta avantaj;
- Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale(MySQL,SQL).
- Experienta minim 1 an in dezvoltarea de aplicatii PHP/HTML/JavaScript/AJAX
- Cunostinte medii de algoritmi, structuri de date si programare orientata spre obiect
- Se documenteaza privind algoritmi/noi tehnologii necesare in dezvoltarea aplicatiilor web.
- Capabil sa respecte deadline-uri si proceduri;
- Persoana responsabila, punctuala, serioasa;
- Bune abilitati de interrelationare;
- Capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Remuneratie lunara fixa.
- Mediu organizational pozitiv, orientat catre obtinerea de rezultate

Class IT Outsourcing, companie de externalizare IT, asigura clientilor sai perfecta functionare a departamentului IT prin valorificarea unei echipe formate din 60 de specialisti ce se afla sub indrumarea unui management de succes.
Timp de 8 ani am dobandit experienta necesara pentru a castiga increderea unor clienti precum Rompetrol, Coca-Cola, Deloitte, Jerry's Pizza, Adecco, Merck, Sharp and Dohme, Financiarul, Sanoma Hearst.
Suntem un colectiv tanar si entuziast si investim incontinuu in dezvoltarea si pregatirea profesionala.
Vino sa lucrezi pentru prima companie de externalizare IT din Romania.
Vino sa adaugi valoare echipei noastre!