Programator PHP

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt considerate avantaje:
- Cunostinte Java
- Cunstinte XML, XSLT
- Experienta intr-o pozitie similara
- Lucru cu sisteme de control al versiunilor: CVS, SVN
- Cunostinte de PL/SQL

Calitati personale: initiativa, cu spirit de echipa, probitate morala si profesionala,
sa puna accent pe calitatea si securitatea codului scris, sa contribuie la extinderea eficienta a comunicarii intre membrii departamentului tehnic.

CERINTE

- Cunostinte bune de PHP/HTML/JavaScript/AJAX
- Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale.
- Experienta in dezvoltarea de aplicatii PHP/HTML/JavaScript/AJAX
- Imbunatateste performantele aplicatiilor
- Cunostinte solide de algoritmi, structuri de date si programare orientata spre obiect
- Participa la administrarea fizica si logica a serverelor si platformei de dezvoltare.
- Se documenteaza privind algoritmi/noi tehnologii necesare in dezvoltarea aplicatiilor web.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta) ;
- bonusuri pe proiect
- program flexibil
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic ;