Programator PHP

SoftPage Internet SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune colaborarea pe proiecte de tip magazin virtual, portal de afaceri, imobiliare, etc.
Estimam o medie de cel putin 2-3 proiecte pe luna asa incat daca nu dispuneti de timpul necesar, va rugam nu candidati!
Dorim un colaborator serios, pe termen lung. Daca vom colabora bine la primele proiecte, suntem oricand dispusi sa transformam jobul intr-un contract definitiv.

CERINTE

- Portofoliu de lucrari, cu detalii asupra contributiei dumneavoastra la fiecare proiect. Candidaturile fara portofoliu nu vor fi luate in considerare!
- Foarte buna cunoastere PHP & MySql
- Cunoasterea aprofundata a engine-ului osCommerce
- Capacitatea de a customiza scripturi pre-existente
- Capacitatea de a crea aplicatii originale atunci cand nu este posibila gasirea unor scripturi care sa satisfaca integral necesitatile clientului
- Stil de programare curat, organizat, cu codul comentat
- Seriozitate, capacitatea de a respecta termenele
- Disponibilitate de comunicare (dorim ca persoana cu care vom colabora sa fie disponibila permanent prin email/telefon/messenger)
- Conexiune permanenta la internet