Programator PHP

SC. BELL SYNERGY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare siteuri Web folosind PHP, HTML, XML, XSL, CSS si JavaScript si MySQL.
- Mentenanta aplicatiilor existente

CERINTE

- cunostinte solide de HTML, CSS
- portofoliu de lucrari
- abilitati in utilizarea programelor Photoshop si Flash
- cunostinte de comunicare vizuala (compozitie, cromatica, echilibru)
- creativitate, dinamism, organizare, seriozitate, atentie la detalii
- limba engleza nivel avansat
- cunostinte de Javascript - nu sunt necesare dar constituie un plus
- cunostinte de programare ASP.NET, VB script si VB- nu sunt necesare dar constituie un plus

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic si placut in cadrul unui colectiv tanar;
- Pachet salarial atractiv si corelat cu nivelul experientei.
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success la standarde internationale intr-o companie in plina ascensiune;
- Mediu de lucru dinamic, motivant si stimulativ.
- Program de lucru flexibil

Bell Synergy is a complete business solutions provider. We address the increasing needs of businesses and organizations and our areas of expertise include Software Development, E-Commerce Solutions, Web Development, Consultancy and QA services.