Programator PHP

Computer Expert Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programator PHP este o pozitie in cadrul departamentului de web development, cu responsabilitati in crearea si realizarea proiectelor online:
- dezvoltarea aplicatiilor si scripturilor necesare;
- proiectarea si implementarea bazelor de date;
- optimizarea si securizarea aplicatiilor si bazelor de date;
- intretinerea si extinderea aplicatiilor existente;

CERINTE

Studii superioare;
Experienta minim 2 ani;
Portofoliu relevant;
Cunostinte PHP, HTML, JavaScript, CSS, XML, SQL (MySQL, PostGreSQL);
Cunostinte operare Linux si medii de dezvoltare open-source.
Seriozitate, capacitate de lucru in echipa.

Cunostintele de scripting bash, perl, awk, python constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Negociabil: Salariu fix + masa de pranz + telefon mobil cu abonament + abonament servicii medicale.

Suntem o echipa cu experienta in domeniul comunicarii integrate pe Internet. Activam in acest domeniu inca din anul 1998 si ne-am implicat activ in proiectele online semnificative dezvoltate in Romania.

Suntem specializati in:
- constructia, designul si promovarea site-urilor web,
- intretinere calculatoare
- instalare retele
- vanzare de calculatoare si componente pentru acestea

Detalii: http://www.computerexpert.ro