Programator PHP

Mentor Group Holdings

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programator PHP- cu experienta minim 1 an, studii de specialitate si portofoliu constituie un avantaj

Conditii excelente si salariu peste medie, program de lucru foarte bun , mediu deschis la nou, oportunitati de invatare si dezvoltare profesionala.

CERINTE

Persoana tanara,creativa, dornica de afirmare, capabila sa lucreze atat individual cat si in echipa. Oportunitati de avansare.

DESCRIEREA FIRMEI

Mentor Gaming- Dont play- lead!

Mentor Group Holdings este o companie care dezvolta software-ul necesar pentru sisteme de e-gaming acordand o importanta deosebita calitatii, securitatii si fiabilitatii. Mentor Group Holding are parteneri si birouri in Europa, Asia si America. Biroul din Romania a fost deschis acum un an si este in permanenta extindere.
Asteptam CV-urile dvs la job@mg-holdings.com
Pentru mai multe informatii despre firma |mama| puteti vizita www.mentorgaming.com

Conditii excelente si salariu motivant, program de lucru foarte bun, mediu deschis la nou, oportunitati de invatare si dezvoltare profesionala.