PROGRAMATOR PHP

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Troubleshoot, testare si mentenanta a software-ului principal si a bazei de date pentru a asigura o optimizare si o functionalitate puternica
Sa dezvolte aplicatii web conform cerintelor
Sa respecte termenele stabilite
Urmeaza cele mai bune practici din industrie
Dezvolta si implementeaza caracteristici noi in asa fel incat sa fie 100% integrabile in proiect

Tip de contract: full-time, perioada nedeterminata

Program: 9 ore (pauza de masa 1 ora inclusa), in intervalul orar 09-21, la alegerea candidatului.

Salariu net: intre 1000-2000 euro, negociabil in urma interviului, in functie de experienta si cunostinte.

Beneficii:

Bonusuri la îndeplinirea obiectivelor
Program de lucru flexibil
Angajament pe termen lung într-un proiect cu succes garantat

Descrierea proiectului:

Proiectul principal este reprezentat de un sistem de monitorizare pentru aparate de joc tip slotmachines.

CERINTE

Experienta minim 3 ani în dezvoltarea de aplicatii web folosind urmatoarele tehnologii:
HTML
PHP
MySql
un framework PHP (preferabil Zend)
un framework javascript (preferabil jQuery)
Capacitatea de a lucra în echipa
Fluent în engleza

Constituie un avantaj:

Experienta în administrarea sistemelor LAMP
Experienta în lucrul cu sisteme de localizare

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!